Vyhrajte 9 x 100 000 Kč Ať si tu radost vychutná víc z vás!

Soutěž o 9x 100 000 Kč
Čokopoleva
Lina sušenka
další ceny:
KONZOLE XBOX SERIES X
další ceny:

konzole xBox series X

Máme pro vás nejvýkonnější herní konzoli na světě. Navíc ve chvíli, kdy je na trhu jen strašně těžko dostupná. Konzole nové generace nabízí fascinující herní zážitky až ve 4K rozlišení při 60 snímcích za sekundu, díky zpětné kompatibilitě však budete mít k dispozici i klasiky ze starších konzolí. Výhodné předplatné Xbox Game Pass vám pak zpřístupní stovky skvělých her za zlomek ceny.

kožená peněženka EGGO

Eggo je mladá módní značka, za kterou stojí precizní řemeslo, ruční práce, kvalitní materiály a vášeň zakladatele Jakuba Jarolíma. Z kůže od lokálních dodavatelů dnes vyrábí pásky, kabelky, aktovky, batohy a další doplňky. My pro vás máme stylové peněženky, kdy každý kus je neopakovatelným originálem.

KOŽENÁ PENĚŽENKA EGGO
Ořechy Ořechy Ořechy
Čokopoleva

jak soutěžit

 • Nakup Linu

  Kupte si Linu v soutěžním obalu a uschovejte si obal i účtenku od nákupu.

 • Zadej kody

  Zaregistrujte se a zadejte do systému soutěžní kód, který najdete uvnitř obalu.

 • Vyhraj

  Čím více kódů zadáte, tím větší šanci máte vyhrát!

 • 100 000 KČ

  9x
  100 000 Kč

  Wow. Letos si devět z vás smlsne na sto tisících. Stačí nahrát alespoň 9 soutěžních kódů a jste ve slosování o hlavní cenu, kterou losujeme každý týden. Za každých dalších 9 kódů zvyšujete svoji šanci na výhru dalším zařazením do soutěže v daném týdnu.

 • Konzole xBox Series X

  Konzole xBox Series X

  Na trhu skoro nejsou k mání, ale my je pro vás přesto máme. O konzole Xbox Series X můžete soutěžit, pokud v průběhu daného soutěžního týdne nahrajete alespoň 3 soutěžní kódy. S každými dalšími 3 soutěžními kódy se vaše šance na výhru zvyšuje.

 • Kožená peneženka Eggo

  Kožená peneženka Eggo

  Za nahraný kód se dostáváte v den nahrání do třech denních slosování o stylové peněženky od české značky Eggo. Každým dalším nahraným kódem svoji šanci na výhru zvyšujete.

Soutěž trvá od 1. 10. do 30. 11. 2021

Výherci budou o výhře informování prostřednictvím e-mailu a dle rozhodnutí pořadatele budou vyzváni k předložení všech originálů soutěžních obalů, s nimiž se zapojí do soutěže a všech soutěžních účtenek prokazující soutěžní nákup. Soutěž je pro účely vyhodnocení soutěže o denní výhru koženou peněženku EGGO rozdělena do 61 samostatných soutěžních dní v době trvání od 1. 10. 2021 do 30. 11. 2021, kdy jsou každý soutěžní den losovány 3 denní výhry. Soutěž je pro účely vyhodnocení soutěže o týdenní výhru Xbox series X, která probíhá po celou dobu konání soutěže a je pro účely svého vyhodnocení rozdělena do 9 soutěžních týdnů, v době trvání od 1. 10. 2021 do 30. 11. 2021, kdy se za soutěžní týden považuje sedm po sobě jdoucích kalendářních dnů v době konání soutěže vždy počínaje středou a konče v nejbližší následující úterý, s výjimkou prvního soutěžního týdne, který je kratší, kdy se každý soutěžní týden je losována 1 týdenní výhra. Soutěž je pro účely vyhodnocení soutěže o hlavní výhru 9 x 100.000 Kč, která probíhá po celou dobu konání soutěže a je pro účely svého vyhodnocení rozdělena do 9 soutěžních týdnů, v době trvání od 1. 10. 2021 do 30. 11. 2021, kdy se za soutěžní týden považuje sedm po sobě jdoucích kalendářních dnů v době konání soutěže vždy počínaje středou a konče v nejbližší následující úterý, s výjimkou prvního soutěžního týdne, který je kratší, kdy se každý soutěžní týden je losována 1 hlavní výhra. Soutěže se mohou zúčastnit pouze fyzické osoby starší 18 let s trvalým pobytem a adresou na území České republiky. Pořadatelem soutěže je I.D.C. Praha, a.s., IČ: 25725319. Soutěž probíhá výhradně na území České republiky.

Bublina

Nechávej si všechny obalyúčtenky od soutěžního nákupu. Bez nich bude výhra neplatná.

Veverčak

Registrace

Pečlivě vyplňujte své údaje – jméno, e-mailovou adresu a mobilní telefon není možné měnit! K emailové adrese musíte mít přístup, aby bylo možné váš účet aktivovat.

Vyplňte své údaje
 • Aktuální 1. krok
 • 2. krok
 • Complete
Heslo

výherci

Kožená peněženka Eggo

Konzole xBox series X

Pavlína, Oslavany
(1.10. - 5.10.)

Hlavní cena
Andrea, Vlašim
(1.10. - 5.10.)